بلاگر اصفهانی دستگیر شده کیست ؟

امروز 19 اسفند 1402 یک بلاگر اصفهانی به دلیل اقدام به انتشار محتوای مبتذل و مستهجن کرده بود توسط اطلاعات دستگیر شد ، جزئیات بیشتر را در پویامگ ببینید

بلاگر اصفهانی دستگیر شده کیست

روند دستگیری بلاگر اصفهانی

سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان اعلام کرد که در جهت مقابله با هرگونه فرد هنجارشکن و فراری از اصول و ارزش‌های جامعه، توانسته است یک بلاگر مبتذل و مستهجن را در فضای مجازی شناسایی و دستگیر کند.

این بلاگر به عنوان یک فردی که از شبکه اجتماعی اینستاگرام برای انتشار محتوای ناپسند و نامناسب استفاده می‌کرد، شناسایی و به دستگاه قضایی تحویل داده شد. این اقدام نشان از تصمیم‌گیری سریع و موثر سازمان اطلاعات در حفظ نظم و امنیت عمومی در فضای مجازی است.

بلاگری در اینستاگرام چیست ؟

بلاگران در اینستاگرام معمولاً محتوایی را در زمینه‌های مختلف از جمله مد، زندگی روزمره، سفر، غذا، ورزش، فیلم و سریال، آموزش، و تکنولوژی ارائه می‌دهند.

این محتوا ممکن است شامل عکس، ویدیو، نوشته‌ها، استوری‌ها، آنچه در زندگی روزمره رخ می‌دهد، تجربیات شخصی، نکات و ترفندها، محصولات مورد علاقه، و همچنین همکاری با برندها و تبلیغات باشد.

اهداف بلاگری در اینستاگرام می‌تواند افزایش تعداد دنبال‌کنندگان، افزایش تعامل با دنبال‌کنندگان، فروش محصولات یا خدمات، و به اشتراک گذاری دیدگاه‌ها و تجربیات شخصی باشد.

بلاگر مبتذل اصفهانی کیست
هنوز اطلاعات درستی از این فرد در دسترس نیست ولی پویامگ بدلیل اینکه شاید اطلاعات نادرست باشد فعلا نام این شخص را محفوظ نگه میدارد

فیلم بلاگر مبتذل اصفهانی
فیلم دقیقی در دسترس نیست چون حذف شده است

‫6 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *