راز مرگ غم‌انگیز آریانا ولی نژاد، دختر رکابزن ایران در آتش‌سوزی

بیوگرافی و علت فوت و مدال های آریانا ولی نژاد

دختر دهه 70 ای ورزش ایران ، آریانا ولی نژاد در آتش سوزی منزلشان جان باخت ، جزییات بیشتر را در پویامگ بخوانید

بیوگرافی و علت فوت آریانا ولی نژاد

علت فوت آریانا ولی نژاد

ولی نژاد ملی‌پوش دوچرخه‌سواری، در اثر انفجار و نشت گاز در منزل، مصدوم شده است. مدیرکل ورزش و جوانان لرستان اعلام کرده که علت اصلی این حادثه انفجار و نشت گاز در منزل بوده است و مسکن این ورزشکار نیز خسارت‌هایی را به دنبال داشته است.

بیوگرافی آریانا ولی نژاد

آریانا ولی‌نژاد، دوچرخه‌سوار ایرانی، در دهه ۷۰ میلادی در شهر خرم آباد لرستان متولد شده است. او عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری ایران بوده و مدال‌های نقره و برنز آسیایی را به دست آورده است. و اهل شهر خرم آباد بود.

عکس آریانا ولی نژاد سوار بر دوچرخه

سوابق و مدال های آریانا

آریانا ، یکی از قهرمانان ملی کشور در رشته دوچرخه‌سواری است و مدال‌های زیادی را برای ایران به دست آورده است. او یکی از بهترین دوچرخه‌سواران خانم این استان بوده و از کودکی تا به امروز، این ورزش را پیگیری کرده و به عنوان عضو تیم ملی ایران در این رشته فعالیت می‌کند.

ولی‌نژاد در رده سنی زیر ۲۳ سال فعالیت می‌کرده و در سال ۱۴۰۲ به عنوان تنها نماینده ایران در کمپ جهانی در کره جنوبی شرکت کرده بود.

او در سال ۱۳۹۸ موفق به کسب مدال نقره در مسابقات جاده بانوان جوانان کشور در تهران شد و در سال ۱۴۰۰ در رده سنی جوانان مسابقات دوچرخه‌سواری کشور، در بخش استقامت جاده اولین رقیبان را پیش از خط پایان پیشی گرفت و به عنوان نخستین این رقابت‌ها مدعو به تیم ملی شد.

 

5/5 - (2 امتیاز)
به این مطلب امتیاز دهید
-------------------
برای ارسال نظر درمورد این مطلب
به انتهای صفحه مراجعه کنید
پیام بگذارید