ماجرای قتل کودک 10 ساله معلول توسط مادرش در خرم آباد

فیلم قتل کودک 10 ساله توسط مادرش در خرم آباد لرستان امروز 13 اسفند 1402 در فضای مجازی منتشر شد، جزییات این خبر را در پویامگ ببینید

ماجرای قتل کودک 10 ساله معلول توسط مادرش در خرم آباد

جزییات خبر قتل کودک 10 ساله

یک مادر جوان پسر بچه‌اش را که دچار معلولیت جسمی و ذهنی بود، به شیوه‌ای وحشیانه به قتل رسانده بود. این اتفاق نه تنها باعث شوک و وحشت در میان اهالی شد، بلکه آن‌ها به سخنانی که در محله پیچیده بودند، باور نمی‌کردند. اطلاعات اولیه نشان می‌دهد که مادر فرزند معلولش را به قتل رسانده و جسد را در کمد دیواری نهفته کرده بود. اما پلیس هنوز این ادعا را تایید نکرده است.

با تحقیقات بیشتر، افشای حقایق تلخ‌تری روشن شد. زن جوان به دلیل آزارهای روحی که از سوی فرزند معلولش می‌پذیرفت، به اندازه‌ای آسیب دیده بود که به ناچار به قتل او پرداخت. اعترافات مادر نشان می‌دهد که پس از دادن قرص خواب آور، پسرش را بیهوش کرده و سپس او را در سطل آب غرق کرده است.

چرا مادر قاتل فرزندش شد ؟

این اتفاق نشان می‌دهد که این مادر نه تنها درگیر مشکلات روحی بلکه در دام عدم حمایت و پشتیبانی از سوی مراجع ذی‌صلاح قرار گرفته بود. او در این مرحله به اندازه‌ای بهم ریخته بود که به جای یافتن راه‌حلی مناسب و قابل قبول، به این راه کشیده شد.

این موضوع نشان از لزوم توجه بیشتر به مشکلات روانی و اجتماعی در جامعه دارد، تا از وقوع حوادث مشابه جلوگیری شود.

فیلم قتل کودک ده ساله خرم آبادی

در این فیلم که در فضای مجازی منتشر شده است ، کوچه و خیابان محل قتل و زندگی خانواده ی فرزند معلول است که میتوانید ببینید.

5/5 - (7 امتیاز)
به این مطلب امتیاز دهید
-------------------
برای ارسال نظر درمورد این مطلب
به انتهای صفحه مراجعه کنید
پیام بگذارید