نحوه شکایت از کوروش کمپانی

برای شکایت از کوروش کمپانی باید از کجا شروع کنیم ؟ در پویامگ با ما همراه باشید تا آموزش های لازم را ببینید .

نحوه شکایت از کوروش کمپانی

بعد از فرار تمامی کارکنان و مدیرعامل شرکت کوروش کمپانی در تاریخ 25 بهمن 1402 [بخوانید]، بسیاری از مالباختگان جلوی درب شرکت تجمع کردند و با حمله ور شدن به ساختمان کوروش کمپانی ، وسایل و پرونده های مهم این شرکت از قبیل سندهای خریداران گوشی و مدارک آنها را آسیب رساندند..

همچنین طی ویدیوهایی که در شبکه های مجازی منتشر شده است ، مالباختگان به کولر گازی ، آیفون تصویری ساختمان، گلدان های جلوی ساختمان و.. را به سرقت بردند !

چطور از کوروش کمپانی شکایت کنیم ؟

📌 به دو صورت امکان شکایت شما وجود دارد : 

  1. شکایت به پلیس فتا در صورت خرید آنلاین
  2. شکایت به دادسرای محل سکونت

جهت ثبت شکایت و مشاوره انلاین رایگان بصورت الکترونیکی میتوانید به سایت csirc.cyberpolice.gov.ir مراجعه کنید و یا از سایت عدل ایران به آدرس adliran.ir مراجعه کنید و به صفحه نوبت دهی خدمات الکترونیک قضایی ۳ کنید و یک وقت دریافت کنید.

همچنین میتوانید به نزدیک ترین دادسرای محل زندگی خود مراجعه کرده و با توجه به کمک مامورین حاضر در دادسرا، شکایت خود را تنظیم و تحویل دهید .

زمان لازم جهت دریافت جواب شکایت از کوروش کمپانی

شکایت شما بعد از ثبت در مرکز، وارد مرحله ی پیگیری قرار میگیرد که بعد از انجام کارهای اداری و دریافت مجوز های لازم و بازداشت عوامل در تکمیل اطلاعات، به نوبت جهت حضور در دادگاه از طریق سامانه ثنا به شکات اطلاع رسانی میشود .

5/5 - (1 امتیاز)
به این مطلب امتیاز دهید
-------------------
برای ارسال نظر درمورد این مطلب
به انتهای صفحه مراجعه کنید
پیام بگذارید