یارانه 520 هزار تومانی برای هر نفر در خرداد 1403 | دریافت یارانه کالابرگی و و یارانه نقدی

مبلغ یارانه در خرداد ماه سال ۱۴۰۳ احتمالا به همراه کالابرگ و بر اساس روال ماه‌های گذشته واریز خواهد شد. طبق خبرهای رسیده، برای هر نفر ۲۲۰ هزار تومان یارانه کالابرگی و ۳۰۰ هزار تومان یارانه نقدی واریز می‌شود که در مجموع ۵۲۰ هزار تومان به حساب افراد واریز خواهد شد.

یارانه نقدی و کالابرگی خرداد 1403

مبلغ یارانه نقدی خرداد ۱۴۰۳ چقدر است؟

خبر اقتصادی poyamag.ir |برای دهک‌های مختلف جامعه، میزان یارانه نقدی متفاوت است. دهک‌های اول تا سوم که به عنوان دهک‌های کم‌درآمد و آسیب‌پذیر شناخته می‌شوند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان یارانه نقدی دریافت خواهند کرد. این اقدام به منظور حمایت بیشتر از این دهک‌ها و کمک به بهبود وضعیت معیشتی آنها انجام می‌شود.

از سوی دیگر، دهک‌های چهارم تا نهم که به عنوان دهک‌های متوسط جامعه محسوب می‌شوند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان یارانه نقدی دریافت خواهند کرد. این تفاوت در میزان یارانه به دلیل تفاوت در سطح درآمد و نیازهای معیشتی این دهک‌ها تعیین شده است.

به طور کلی، مبلغ یارانه خرداد ۱۴۰۳ شامل دو بخش یارانه کالابرگی و یارانه نقدی است که در مجموع به ۵۲۰ هزار تومان برای هر نفر می‌رسد. این یارانه با هدف کمک به خانوارها در تأمین نیازهای اساسی و بهبود وضعیت اقتصادی آنها واریز می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *