اسامی بازیگران سریال ناگهانی پخش از شبکه تماشا

سریال جدید و زیبای ناگهانی از شبکه تماشا پخش میشود . این سریال همه روزه از این شبکه قابل تماشا است، ساعت پخش و تکرار سریال ناگهانی Emergence را در پویامگ بخوانید .

اسامی بازیگران سریال ناگهانی

در بخش بازیگران پویامگ ؛ اسامی بازیگران سریال ناگهانی از شبکه تماشا را گرداوری کرده ایم که میتوانید آنرا بخوانید .

بازیگران معروف سریال ناگهانی Emergence

آلیسون تولمن
الکسا سوینتون
اوین یومن
رابرت بیلی جونیور
دونالد فیسون

——–

آلیسون تولمن

آلیسون تولمن در ۱۸ نوامبر ۱۹۸۹ متولد شده و اصالتی آمریکایی دارد. او با ایفای نقش در فیلم‌هایی چون “خانه” (۲۰۱۳)، “سگ مرشد” (۲۰۱۶) و “شیفت آخر” (۲۰۲۰) به شهرت رسید. تولمن در دبیرستان “New Trier” تحصیل کرد و سپس از دانشگاه “Northwestern” در رشته تئاتر فارغ‌التحصیل شد. پس از آن به لس آنجلس رفت تا حرفه بازیگری خود را دنبال کند.

الکسا سوینتون

الکسا سوینتون، بازیگر جوان و با استعداد، در سال ۲۰۰۹ متولد شد. او با وجود سن کم، در فیلم‌های متعددی به ایفای نقش پرداخته و یکی از آنها سریال “ناگهانی” است. فعالیت بازیگری او از سال ۲۰۱۱ آغاز شد و اولین نقش خود را در فیلم “پیدایش” در کنار رایان رینولدز و جنیفر کانلی بازی کرد. او در سال ۲۰۱۲ جایزه انجمن منتقدان جوان برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک فیلم بلند را دریافت کرد.

اوین یومن

اوین یومن، بازیگر بریتانیایی، در سال ۱۹۷۶ متولد شده است. او با بازی در ژانرهای مختلف، از جمله کمدی، درام، اکشن و فانتزی شناخته می‌شود. یومن از اواخر دهه ۱۹۹۰ با بازی در تئاتر فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۲۰۰۰ با فیلم “شکارچیان خون” وارد سینما شد. او در سریال “ناگهانی” نقش پررنگی دارد.

رابرت بیلی جونیور

رابرت بیلی جونیور در ۲۳ ژوئن ۱۹۵۰ متولد شده است. این بازیگر آمریکایی در ژانرهای کمدی، درام و اکشن فعالیت کرده و از اواخر دهه ۱۹۶۰ شروع به کار کرده است. او با بازی در فیلم‌های “سانتیاگو” (۱۹۷۸) و “سوپرمن ۲” (۱۹۸۰) به شهرت رسید.

دونالد فیسون

دونالد فیسون در دسامبر ۱۹۴۸ متولد شده است. او اصالتی آمریکایی دارد و بیشترین نقش‌هایش در ژانرهای درام و کمدی بوده است. فیسون کار خود را با تئاتر آغاز کرد و اولین بار در اواخر دهه ۱۹۶۰ در تلویزیون حضور یافت. او در دهه ۱۹۷۰ با فیلم‌هایی مانند “باربارا استرایسند: کنسرتی در لس آنجلس” (۱۹۷۲) و “همه مردان رئیس جمهور” (۱۹۷۶) به شهرت رسید.

ساعت پخش سریال ناگهانی از شبکه تماشا

سریال ناگهانی هر شب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه تماشا پخش می شود و بازپخش این سریال در ساعات ۱۶:۳۰ و ۹:۳۰ پخش می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *