نات کوین درچه صرافی هایی لیست شده + اسامی صرافی های نات کوین

ناتکوین یا نات کوین یا به انگلیسی NOT COIN دومین ارز دیجیتال تلگرام است که البته اولین ارز دیجیتال آن را میتوان TON COIN نامید .

نات کوین از بازی کلیکی آغاز شد و تا به حال با خرید و فروش توانسته بازاری عالی برای کاربران و مدیران خود ایجاد کنید.

با ما در بخش ارزهای دیجیتال پویامگ همراه باشید تا لیست های صرافی ای که این ارز دیجیتال را درج کرده اند را بررسی کنیم.

صرافی های notcoin

بایننس (Binance): بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیاست و اولین جایی بود که نات کوین رو لیست کرد. از ۲۷ اردیبهشت می‌تونید نات کوین رو توی این صرافی با جفت ارز USDT بخرید. فقط کافیه یه حساب کاربری بسازید، احراز هویت کنید و بعدش با استفاده از USDT یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای که دارید، نات کوین بخرید.

اوکی ایکس (OKX): اوکی ایکس هم یکی دیگه از صرافی‌های معتبره که نات کوین رو لیست کرده. اینجا هم از ۲۷ اردیبهشت می‌تونید نات کوین/USDT معامله کنید. مشابه بایننس، باید حساب کاربری بسازید و احراز هویت کنید.

بای بیت (ByBit): بای بیت هم از صرافی‌های معروفه که نات کوین رو برای خرید و فروش گذاشته. معاملات نات کوین/USDT توی بای بیت هم از ۲۷ اردیبهشت شروع شده. روش کارش هم مثل بایننس و اوکی ایکسه.

مکسی (MEXC): صرافی مکسی هم نات کوین رو به لیستش اضافه کرده و از ۳ خرداد ۱۴۰۳ می‌تونید اینجا هم نات کوین/USDT معامله کنید.

گیت (Gate.io): گیت هم یکی دیگه از صرافی‌های معتبره که نات کوین رو لیست کرده. توی این صرافی هم از ۳ خرداد ۱۴۰۳ می‌تونید نات کوین/USDT بخرید و بفروشید.

برای خرید نات کوین توی هر کدوم از این صرافی‌ها، کافیه یه حساب کاربری بسازید، احراز هویت کنید و بعدش با ارزهای دیجیتالی که دارید، نات کوین بخرید. راحت و بی‌دردسر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *