زمان یارانه اردیبهشت 1403 | چرا یارانه اردیبهشت ماه واریز نشده است ؟

زمان دقیق یارانه اردیبهشت ماه مشخص شد | در سایت پویامگ بخش اقتصادی بخوانید » شروع واریز یارانه مستمری کمیته امداد از 20 ام اردیبهشت ماه شروع میشود و اخرین واریزی مربوط به دهک های 4 تا 10 است و سپس یارانه دارو ، حمل و نقل و ذخیره سازی سوخت است . جزئیات بیشتر را ببینید…

۱۱ قلم کالا، یارانه‌ای بیشتر، حمایتی نو

دولت در راستای حمایت از سفره ایرانی‌ها و جبران بخشی از فشارهای تورمی، طرح کالابرگ الکترونیک را با ارائه یارانه برای ۱۱ قلم کالای اساسی شامل برنج ایرانی، حبوبات، شیر کم چرب، پنیر، ماست کم چرب، مرغ، تخم مرغ، روغن مایع، ماکارونی و قند در نظر گرفت.

فجرانه، گامی فراتر در حمایت معیشتی

از 17 بهمن 1402، فاز جدیدی از این طرح تحت عنوان “طرح فجرانه” به مدت 3 ماه (تا 18 اردیبهشت) اجرا شد. در این مرحله، ضمن حذف شرط “خرید 200 هزار تومانی از یارانه”، اعتبار تشویقی آن از 120 هزار تومان به 220 هزار تومان افزایش یافت.

یارانه اردیبهشت 1403

پایان فجرانه، انتظار برای تصمیم جدید

سه‌شنبه 18 اردیبهشت، آخرین روز اجرای طرح فجرانه بود، اما هنوز خبری از تصمیمات دولت برای ادامه این طرح محبوب و پرطرفدار در دست نیست.

آینده یارانه‌ها در هاله‌ای از ابهام

سیدرضا یحیوی، مشاور معاون رفاهی و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با تاکید بر تداوم حمایت‌های معیشتی از مردم، اعلام کرد که شکل و نحوه این حمایت‌ها در قالب طرحی جدید مشخص خواهد شد.

و اما در ادامه چه خواهد شد؟

مردم منتظرند تا ببینند دولت چه طرحی را برای حمایت از معیشت آنها در نظر خواهد گرفت. آیا طرح فجرانه با تغییراتی احیا می‌شود؟ یا یارانه‌ها به روشی دیگر به دست مردم خواهد رسید؟

زمان دقیق واریز یارانه اردیبهشت 1403

زمان واریز یارانه همه ی دهک ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *