خودکشی بلاگر «طلا ش» مشهدی | دلیل خودکشی بلاگر طلا اسکین چیست ؟

شامگاه چهارشنبه «طلا شجیعی»، بلاگر مشهدی با خودروی پژو ۲۰۷ خود وارد پارکینگ یک ساختمان هفت‌ طبقه در خیابان صارمی ۲۳ می‌شود، اما دقایقی بعد بر اثر سقوط از روف گاردن این ساختمان مقابل چشم همسرش جان می‌سپارد.

به گزارش بخش بلاگر پویامگ » همسر وی اعلام کرد که مشکلاتی با همسرم داشتم و آن روز با توجه به ردیابی که از قبل روی خودروی وی نصب کرده بودم، به تعقیب همسرم پرداختم تا اینکه وارد پارکینگ این ساختمان شد. بعد با او تماس گرفتم و موضوع را گفتم که دقایقی بعد این حادثه اتفاق افتاد.

بررسی محل حضور این زن در این ساختمان تیم جنایی را به طبقه دوم کشاند. مأموران در حالی وارد این محل شدند که مردی خودش را در آنجا مخفی کرده بود.

خودکشی بلاگر مشهدی

بررسی‌های بعدی نشان داد که او از آشنایان خانوادگی فرد جان‌باخته بوده و ارتباط خانوادگی با هم داشته‌اند. در ادامه این فرد تلاش کرد تا ارتباطش با طلا را یک ارتباط معمولی قلمداد کند و مدعی شد که این خانه متعلق به یکی از دوستانش است که در کانادا زندگی می‌کند و به او سپرده تا گاهی به خانه سر بزند.

بلاگر مشهدی طلا ش

وی گفت وقتی طلا به من زنگ زد و گفت با شوهرش به مشکل خورده و با هم دعوا کرده‌اند، من در این خانه بودم و از او خواستم تا اینجا بیاید و صحبت کنیم. وقتی رسید هنوز چند دقیقه نگذشته بود که شوهرش زنگ زد و گفت او را تعقیب کرده و الان جلوی ساختمان است. طلا از پنجره بیرون را نگاه کرد و مطمئن شد که همسرش آنجاست و بلافاصله از خانه بیرون رفت که فکر کردم به پارکینگ رفته تا با خودرو از ساختمان خارج شود، اما چند لحظه بعد صدای سقوطش را شنیدم و فهمیدم خودش را از روف‌گاردن به پایین انداخته است.

بلاگر مشهدی طلا ش

تحقیقات تیم جنایی با حضور کارشناسان پزشکی قانونی در محل نشان داد که هیچ آثاری از درگیری روی جسد وجود ندارد و نبود هیچ مدرکی که نشان دهد کسی او را از پشت‌بام به پایین پرت کرده، تیم جنایی را مطمئن کرد که با یک پرونده خودکشی روبه‌رو هستند.

با توجه به شکایت شوهر متوفی و موضوع منافی عفت، آن مرد دستگیر و به همراه پرونده‌اش به دادگاه کیفری یک تحویل شد تا به پرونده رسیدگی شود./روزنامه شهرآرا

4.4/5 - (7 امتیاز)