ارلینگ هالند در بازی کلش اف کلنز حضور پیدا کرد !

ارلینگ هالند در بازی clash of clans پادشاه بربر ( king barbar haaland ) می‌شود! ستاره فوتبال به دنیای کلش اف کلنز می‌پیوندد جزییات بیشتر را در پویامگ بخوانید

ارلینگ هالند در بازی کلش اف کلنز

به گزارش بخش مجله سایت پویامگ ، ارلینگ هالند، مهاجم مشهور جهانی، با تبدیل شدن به پادشاه بربر در بازی کلش اف کلنز، به دنیای بازی‌های موبایلی پا می‌گذارد!

هالند که از طرفداران دیرینه این بازی استراتژی محبوب است، برای یک رویداد حماسی و فوتبالی با سوپرسل همکاری می‌کند.

این اولین بار در تاریخ است که یک شخص واقعی به عنوان شخصیت قابل بازی در کلش اف کلنز که بیش از دو میلیارد بار در سراسر جهان دانلود شده است، معرفی می‌شود.

از اول ماه مه، بازیکنان می‌توانند هالند، پادشاه بربر را به جنگ هدایت کنند! این جشن یک ماهه، موجی از ویژگی‌های فوتبالی از جمله طراحی‌های منحصر به فرد سربازان و رویدادهای مدال را به ارمغان می‌آورد.

برای اضافه کردن چاشنی سرگرم کننده، بازیکنان می‌توانند به روستای هالند در بازی حمله کنند.

شور و اشتیاق هالند به کلش اف کلنز فراتر از زمین فوتبال است. او یک بازیکن فداکار با روستایی قدرتمند در کارنامه خود است و این همکاری را به انتخابی طبیعی تبدیل می‌کند.

برای گرامیداشت این مناسبت مهم، کلش اف کلنز و هالند از یک تریلر سینمایی با موسیقی متن سفارشی رونمایی می‌کنند. این ویدئوی پرماجرا، هالند را در حال ملاقات با شخصیت‌های نمادین قبل از انتقال به دنیای پر جنب و جوش کلش اف کلنز نشان می‌دهد

هالند هیجان خود را اینگونه ابراز می‌کند

من خیلی منتظر بودم که این خبر را به اشتراک بگذارم! شراکت با کلش اف کلنز یک رویای به حقیقت تبدیل شده است. به عنوان یک طرفدار دیرینه، من بازی را به طور کامل می‌شناسم، بنابراین تبدیل شدن به یک شخصیت در آن فوق‌العاده است.

استوارت مک‌گاو، مدیر کل کلش اف کلنز :

“وقتی فهمیدیم ارلینگ طرفدار بازی است و می‌خواهد با ما همکاری کند، برای ما یک رویای به حقیقت تبدیل شد.

ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا او را به عنوان یک ورزشکار برجسته جهان در بازی ادغام کنیم و به بازیکنان تجربه‌ای فراموش‌نشدنی ارائه دهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *