تپسل فیلتر شد؛ علت فیلتر دامنه تپسل چیست ؟

چرا دامنه ی تپسل فیلتر شده است؟ تپسل کی رفع فیلتر میشود ؟ جزئیات این خبر را در پویامگ بخوانید

تپسل فیلتر شد

پلتفرم تپسل در ساعات گذشته به طور ناگهانی فیلتر شده است بدون اطلاع قبلی یا اعلام دلیل مشخصی. در بیانیه‌ای که ارائه داده‌اند، تپسل اعلام کرده که هیچ اخطاری دریافت نکرده و دلیل فیلتر شدن یا هویت فیلترکنندگان برایشان مشخص نیست. این اقدام بدون هیچ اعلام قبلی و در ساعات پایانی یک روز تعطیل، نه تنها شوکه‌کننده بلکه ناامیدکننده است.

چه زمان دامنه تپسل فیلتر شده است ؟

به گفته تیم فنی تپسل، در ساعت ۲۰:۴۰ جمعه ۱۷ فروردین متوجه شدند که دامنه api. tapsell .ir بدون هیچ اطلاع قبلی فیلتر شده است. پس از بررسی حدود ۲ ساعته و اطمینان از عدم وجود مشکل داخلی، در ساعت ۲۲:۵۰ مطمئن شدند که دلیل این مشکل به فیلترینگ مربوط است.

تپسل به عنوان بزرگ‌ترین شرکت تبلیغات دیجیتال ایرانی، روزانه ۱.۵ میلیارد ایمپرشن تبلیغاتی را در پلتفرم‌های ناشرین نمایش می‌دهد. این شرکت باور دارد که این اقدام نه تنها یک اجحاف بزرگ در حق بدنه اقتصاد دیجیتال و تپسل است بلکه حقوق ۷۰ هزار تبلیغ‌دهنده و ۱۴۳ هزار ناشری را که به تپسل به عنوان یک کسب‌وکار ۱۰ ساله اعتماد کرده‌اند، ضایع می‌کند.

همچنین، تپسل اعلام کرده است که انتظار دارند نهادهای ذی‌ربط به ساختار قانونی پایبند باشند و تا آخرین لحظه به صورت قانونی پیگیر علت این اقدام بوده و افرادی که با این رفتارهای سلیقه‌ای و شخصی به ساختار اقتصاد دیجیتال ایران آسیب می‌زنند، به مردم معرفی شوند.

بروزرسانی 18 فروردین 1403 – 13:00′

تپسل رفع فیلتر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *