بالاخره قیمت هر نات کوین چقدر شد ؟

قیمت نات کوین چند دلار شد ؟ آخرین قیمت نات کوین برای فروش و لیست صرافی های خرید و فروش نات کوین چیست ، جزئیات بیشتر را در پویامگ بخوانید

نات کوین

بعد از اتمام زمان ماین کردن نات کوین ، حالا نوبت به لیست شدن این ارز در صرافی ها رسیده است .

صرافی بای بیت این ارز را لیست خواهد کرد که بعنوان اولین صرافی نام برده شده است. البته شما میتوانید با مراجعه به این لینک از صفحه معاملات و آخرین قیمت نات کوین مطلع شوید..

تکلیف ربات نات کوین چه میشود ؟

نات کوین بعد از متوقف کردن رباتش، نوشته ای به کاربران نشان میدهد که خبراز اتمام ماین کردن با ضربه زدن به روی کوین است! ، حالا کاربران دیگر قادر به افزایش نات کوین نیستن و باید منتظر باشند تا عملیات انتقال نات کوین هایشان به صرافی باشند که حتما در چندروز آینده این عمل انجام میشود

تمامی کوین های جمع آوری شده بعد از پروسه ی لیست شدن را میتوانید انتقال دهید ، کاربران ایرانی از این ناراحت هستند که چرا به 10 میلیون نات کوین نرسیده اند، درصورتی که اصلا این مقدار برای نات کوین مهم نیست و شما هرچه که ماین کرده این را میتوانید انتقال دهید.

رابطه ی ارز تن با نات کوین

هر دو را تلگرام پشتیبانی میکند اما ارز تن Ton کوین اصلی تلگرام است . البته که خود نات کوین هم چیزی از تن کم نخواهد داشت . هزینه ی انتقال نات کوین که به اسم Fee هست، از طریق تن انجام میشود . مثلا برای انتقال 10 میلیون نات کوین احتیاج به 2.5 تن دارید ( قیمت هر تن در زمان نوشتن این مقاله حدودا 5 دلار است )

قیمت نات کوین

ارز نات کوین در چه صرافی هایی لیست شده است ؟

فعلا در اولین صرافی لیست شده که اسم آن بای بیت هست لیست شده که در اوایل مقاله به آن اشاره شده است . احتمالا بعد از پذیرش در این صرافی، صرافی هایی مانند کوینکس،بینگ ایکس و شاید بایننس هم لیست شود.

هرچه این کوین در صرافی ها اضافه شود، سرمایه ی زیادی را به خود جلب میکند .

منبع » پویامگ ( کپی با درج لینک مطلب مانعی ندارد )

5/5 - (2 امتیاز)
به این مطلب امتیاز دهید
-------------------
برای ارسال نظر درمورد این مطلب
به انتهای صفحه مراجعه کنید
پیام بگذارید