آیا فرشته اعدام میشود ؟ جزئیات قسمت آخر فیلم گناه فرشته

آیا واقعا فرشته اعدام شد ؟ گناه فرشته چه بود که اعدام شد؟ بررسی زوایای فیلم گناه فرشته در پویامگ بخوانید

اعدام فرشته در گناه فرشته

سریال گناه فرشته در 18 قسمت ساخته شده که با گذشت 16 قسمت، نزدیک به اخرین قسمت و پایان این سریال پرحاشیه هستیم . در قسمت 15 ام دیدیم که فرشته با در اخرین درخواست توانست حامد را راضی به ازدواج کند، در این قسمت در اخرین دقایق سریال دیدیم که فرشته با حامد در ملاقات خصوصی معاشرت زناشویی انجام داد و این اخرین درخواست او قبل از اعدامش است .

ایا فرشته اعدام میشود یا خیر ؟

هنوز در 1 قسمت باقی مانده خیلی از زوایای زیادی از این سریال مانده که هنوز نامشخص است مثلا اینکه این ماجرا ها مثل طلاق حامد از همسرش، مرگ پدر نوید عشیری و مرگ مادر حامد به دست چه کسانی انجام گرفته است! که این مهم ترین معماهای این سریال است .

در اخرین قسمت باید دید که آیا نوید عشیری با مهتاب محتشم ازدواج میکند یا مجدد برمیگردد و با حامد ازدواج میکند !

و اینکه سرنوشت زندگی فرشته که در دستان نوید عشیری است ایا راضی به اعدام میشود یا بخاطر ازدواج با مهتاب از این رای صرف نظر میکند.

بروز رسانی 17 فروردین 1403 : 

در قسمت 17ام دیدید که فرشته بالای چوبه دار رفت و تمام این مدت انتظار داشت که دارودسته ی عماد این اعدام را کنسل کنند، حتی فرشته در آخرین دیدار خود با عشیری قبل از اعدام، به دلیل اینکه فکر میکرد عماد پشتش هست، با عشیری بدبرخورد کرد و همین موضوع باعث شد که نوید هم بخشش نکند و فرشته تا بالای دار برود.

همچنین قسمتی از بخشش ( درخواب فرشته ) در فیلم پخش شد که همه ی مارا شوکه کرد که چطور نوید سریع فرشته را بخشید و فرشته به زندگی عادی خود برگشته بود که این موضوع شاید باعث شود که مجدد ما فکر کنیم که این اعدام هم خواب بود !! و یا در مرحله ی همان اعدام واقعی ، آخرین نفس های فرشته را خریده باشد و نوید بخشش را اعلام کند، که اگر اینطور باشد (در واقعیت اینطور عمل میشود) که سریعا اعدامی را پایین میاورند و عملیات احیا صورت میگیرد.

با این حال باز باید در قسمت اخر گناه فرشته ببینیم که این اعدام واقعی بوده یا خیر ! نظر شما چیه ؟

بازیگران مهم سریال گناه فرشته چه کسانی هستند ؟

شهاب حسینی (حامد تهرانی)، امیر آقایی (نوید عشیری)، لادن مستوفی (مهتاب محتشم)، مهدی سلطانی سروستانی (مشفق)، دیبا زاهدی، آشا محرابی، فخرالدین صدیق شریف و سیدمهرداد ضیایی و با معرفی نفس بازغی و با حضور بهروز رضوی و پردیس پورعابدینی. ( منبع اطلاعات این قسمت : فیلیمو )

نظر شما در مورد اعدام فرشته چیست ؟ ایا این اعدام انجام میشود یا در آخر با رضایت عشیری این سریال تمام میشود ؟

منبع : پویامگ

‫12 دیدگاه ها

 1. چیزی که گفتید کاملا درست هست
  فیلم چند مجهولی هست…
  البته احمق بود که فکر میکرد عماد میاد کمکش😐
  ابله میگفتی رضایت بده😐😐😐
  در کل اوضاعی هست. نقدو ندیم به نسیه
  ناگفته نماند حاضر بود اعدام بشه تا به نوید رو بزنه

   1. پسره تو زندان نامه ای دستش بود به گمونم اون اقرار به قتل عشیری کرده از زندان زنگ زنگ فرشته رو اعدام نکنن میارنش پایین بهش اکسیژن میزنن 😁

    1. آره درسته اونجاش هم نشون دادکه شاهرگ مهتاب روزد
     بنظرمن باعشیری همدسته اینها همش نقشه بودسره تهرانی‌ها بلا بیارن

 2. قسمت هاش بگم حامد از کما بلند میشه و میفهمه همچی تقصیر باباش بوده و باهم درگیر میشن و تیراندازی میکنن و عماد حامد رو میکشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *